Sídlo společnosti

Chcete rozšířit podnikání, snížit náklady, mít sídlo společnosti v centru Prahy? Nebo si jen zjednodušit administrativu? Zajistíme vám reprezentativní a spolehlivé pražské sídlo.

Proč virtuální sídlo u nás?

Virtuální sídlo firmy v Praze má řadu výhod. Mezi ty zásadní patří například lepší vnímání firmy, protože lepší první dojem zvyšuje šance na uzavření obchodu. Vaše firma bude působit profesionálněji.

I když nevyužijete virtuální kancelář ve všech oblastech, virtuální sídlo vám zajistí klidnější podnikání. U nás si navíc můžete být jisti, že když budete chtít zorganizovat jednání ve virtuálním sídle firmy nebo se jen zastavit a připravit na další schůzky, budeme vám k dispozici

Zaručená kvalita
Žádné skryté poplatky
Nízká administrativní zátěz
Spočítejte si, na kolik to vyjde.

Jestliže nutně nepotřebujete vlastní kancelář na 7 dní v týdnu, tak je pro vás umístění sídla společnosti do naší virtuální kanceláře profesionální, úspornější a praktičtější variantou. Důvodem ke změně sídla společnosti mohou být i neprofesionální úředníci v menších městech nebo prostě „image“ firmy.

Kromě poskytnutí registračního sídla firmy či sídla společnosti (na adrese Charvátova 3, Praha 1) nabízíme i další služby podnikatelského centra. Zajistíme například pronájem zasedací místnosti či virtuální kanceláře, kam můžete vzít na schůzku své zákazníky.

U nás si můžete být jisti, že když budete organizovat jednání ve virtuálním sídle firmy nebo se jen zastavíte pro korespondenci, bude vám k dispozici vstřícná recepce a zařízené elegantní prostory. Profesionální přivítání čeká i vaše zákazníky, kteří se plánovaně či bez ohlášení zastaví v sídle společnosti.

Kromě sídla společnosti nabízíme také:

Virtuální kancelář
Zasedací místnost