Virtuální kancelář

Proč virtuální kancelář?

Tato oblíbená služba umožní vytvořit dobrý dojem na Vaše klienty. Pokud potřebujete podnikatelské zázemí jenom občas, na schůzku s klienty, přivedete je k nám. Budete mít k dispozici služby recepčního a zasedací místnost pro Vaše jednání v centru města. Klienta nemusíte vodit domů ani do kavárny.

Příjemné prostředí
Prestižní lokalita
Zasedací místnost
Kalkulačka

Virtuální kancelář je způsob umožňující finanční úspory za administrativu firmy. Je založena na principu sdílení kancelářských prostor i kancelářského personálu. Pomůžeme Vám zbavit se starostí se správou a provozem běžné kanceláře a zároveň Vám poskytneme reprezentativní místo pro jednání i schůzky s Vašimi klienty.

Nabízíme ideální řešení pro podnikatele, kteří často cestují nebo pracují z domova formou homeoffice a nepotřebují tak mít k dispozici stálou kancelář.

Naše služby virtuální kanceláře jsou spolehlivé a máte jistotu dlouhodobě stabilního a důvěryhodného zázemí.

Kromě virtuální kanceláře nabízíme také

Sídla společností

Praktická služba pro podnikatele, kteří kancelář nevyužívají, ale potřebují reprezentativní sídlo společnosti. K této základní službě si můžete vybrat i další podslužby jako přebírání pošty, skenování pošty, vyřizování vzkazů, přesměrování telefonních hovorů apod. Samozřejmě si můžete i objednat zasedací místnost na jednání s klienty či úřady.
Zjistit více

Zasedací místnost

Zasedací místnost si můžete pronajmout hodinově v pracovní dny od 9.00 do 17.00 hod. Jinak po dohodě. Místnost je max pro 6 osob.
Zjistit více

Pražské Podnikatelské Centrum

Váš úspěch je pro nás motivací

Podnikatelské Centrum Praha
Praha Business Centre
Charvátova 3
110 00 Praha 1

Úřední hodiny recepce:

po – pá: 10:00 – 15:00

Copyright © 2024 Pražské Podnikatelské Centrum, Prague Business Centre, Charvátova 3, 110 00, Praha 1
Vytvořil Petr Smejkal
envelopephone-handset